enetfiru

Mary Cohr hooldused

Mary Cohr on prantsuse professionaalne kosmeetikasari, mis on lummanud naisi üle kogu maailma juba 35 aastat.

Sari põhineb aroomiteraapial ning kätkeb endas harmoonilist kooskõla puhta looduse ja teaduse vahel. Valitud on kolm eeterlikku õli (lavendel, rosmariin ja salvei), mis on ideaalne kooslus iga naha vajadusi silmas pidades.

Mary Cohr’i toode Essences Vitales sisaldabki neid kolme eeterlikku õli, mis on lisatud hüdrogeeli, mitte õlisse. Kasutades Essences Vitales oma päevakreemi või seerumi alla, kolmekordistate järgneva toote toimeainete efektiivsust. Tõeline “ buuster” sinu naha ilu heaks.

Mary Cohr kuulub Guinot gruppi, millel on oma teaduslaboratoorium ja tootmisettevõte. Alates 2007. aastast vastab ettevõte ISO 22716 ja ISO 14001 tootmisstandartitele, mille läbi tagatakse kõrgkvaliteetsed tooted ning nüüd on ettevõttele lisandunud ka Ameerika Ühendriikide FDA-sertifikaat, mis tähendab, et Mary Cohr on tunnustatud ka Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiameti poolt turvaliseks ning kvaliteetseks. Mary Cohr tooted ei sisalda parabeene, mineraalõlisid, geneetiliselt muundatud organisme ning tooteid ei testita loomade peal.

Mary Cohr näo- ja kehahooldussed ning tooted on saadaval vaid ilusalongides ja spaades. Brandi staarhoolduseks on CatioVital näohooldus, mis on personaalselt kohandatav aparaadihooldus. CatioVital hoolduse järel on Sinu nahk sügavpuhastatud ja toidetud, poorid ahendatud, jume särav ja ühtlane.

LAE ALLA MARY COHR HOOLDUSTE PDF FORMAADIS TUTVUSTUS