enetfiru

Uudised

KEVIN MURPHY – COLOR. ME – mee baasil värv molekuli paarisgarantiiga

COLOR. ME on ammoniaagvaba mee baasil juuksevärv sheavõi ja granaatõunaga,mis on võimalikult looduslik,kuid samas vastab ka püsivärvi nõuetele.

1.Katab juuksed toon – toonis ning toonitab need ka tumedamaks.
2.Katab hallid juuksed.
3.Tõstvate omadustega värvid.
4.Moodsad toonid.
5.Eelpigmentatsioon ja vastupidine pigmentatsioon.
6.Värviparandused ja pastelsed toonid.
COLOR. ME on õrn juuste ja peanaha suhtes,kuna selle unikaalne koostis sisaldab loetud arvu molekule,millel on nahasõbralik toime tänu oma molekuli paarisgarantiile.
Molekuli paarisgarantii
Varasematel aegadel ei ole juuksevärvide puhul arvestatud nendes sisalduvat molekulide arvu,kuid uus tehnoloogia võimaldab meil lugeda ära COLR. ME toodetes sisalduva iga molekuli kindlustades sellega,et iga molekul leiab endale partneri.
Ammoniaagivaba
Uus moodus värvi tõlgendamiseks-loomulikumad,harmoonilisemad ja läikivad juuksed. Loomulikud mitmevärvilised tulemused.See tähendab,et COLOR. ME arvestab kliendi juuste loomiliku värvitooniga ja tulemuseks ei ole ebaloomulikud juuksed.

STEAMPOD esimene integreeritud auruvooga juuksesirgestaja. Eriline hooldamine ja veatult silutud juuksed esimesest kasutuskorrast peale.

Enneolematu hooldav mõju: ühtlane juuste tekstuur ja siidisus,suurepärane sära,eriti siledad juukseotsad,loomulik liikuvus.

Enneolematu juuste sirgestamise tulemus: kestvam püsivus,kahususe vähendamine,juuste pehmendamine.

Proovige juuste hooldamist või soengu tegemist STEAMPODIGA!!!

STEAM STYLE : soengu tegemine Steampodiga – kauapüsivad siledad juuksed,kiire teenus.

STEAM CARE : juuste hooldamine Serie Experti intensiivselt mõjuvate konsentraatidega – toodete tõhusam tungimine juustesse,kauapüsivad tulemused.

 

INFINIBLANC – VANANEMISE VASTU SELLE SÄRAVAIMAL KUJUL!
Maria Galland on välja töötanud uue hooldusliini, et saavutada kõrgeimal võimalikul tasemel tõhusus pigmendilaikude ja vanuse laikude vastu, samas pakkudes suurepärast kortsuvastast hoolt Tulemuseks:efektiivne vananemisvastane hoolitsus saavutamaks ühtlane ja sile jume.

 

 

 

TÄIUSLIKUD KÜÜNED ILMA RAVIMITETA!
A.R.C. FOX dioodlaser on tõhus ravivahend küünte seenhaiguste puhul, mida põhjustavad dermatofüüdid,pärm- või hallitusseened. FOX laser kasutab 1064 nm lainepikkust ( lähisinfrapunane),et tõhusalt ravida ja likvideerida küünte seenhaigus ning tagada tervete küünte suurenenud kasvumäär onühhimükoosi( mida põhjustavad nt dermatofüüdid Trichophyton rubrum ja Trichophyton mentagrophytes ja/või pärmid Candida albicans jms) põdevate patsientide hulgas.Laserkiirgus läbib enne nakatunud küüneloozi jõudmist küüneplaadi ja küünevalli. Laserkiirgus neeldub ainult küüneloozis olevatesse patogeenidesse, jättes ümbritseva koe puutumata. Selle tulemusena kahjustab temperatuuri tõus patogeenide rakuseina, mis omakorda põhjustab rakkude hävimise ning takistab edasist haigustekitajate kasvu. Sõltuvalt küüneseene tõsidusest võib olla vajalik kuni 3 ravisessiooni 6-8 nädalaste intervallidega.

Protseduuri teostab kosmeetik Tiia Piirisild.

 

TERAAPILINE LÕIKUS KUUMADE KÄÄRIDEGA (JAGUAR TC – Thermo Cut system)

 • Peened juuksed omandavad rohkem kohevust.
 • Hargnenud juukseotsad muutuvad terveks, kui neid regulaarselt lõigata.
 • Lokitud juuksed saavad elastsuse ja vetruvuse.
 • Loiud ja rabedad juuksed taastuvad ja püsivad terved.

Termolõikus tähendab teisisõnu seda, et käärid, millega juukseid lõigatakse, on kuumad. Kuumus sulgeb lõikamise käigus juukseotsad, nii et karv on kaitstud keskkonnamõjude eest ja niiskus ei pääse juuksekarva seest välja ega kahjulikud ained sisse. Termolõikus stimuleerib juuste kasvu ja taastumisprotsesse karvas.

 

KUNSTILINE JUUKSELÕIKUS EHK HAIR TATTOO!

Hair tattoo on lühikestesse juustesse lõigatud mustrid, pildid või kirjad. Hair tattooga saavutate garanteeritult ekstreemse tulemuse, mis kõikjal pilke püüab. Kuigi see on enam levinud meeste seas, ei keela keegi ka naistel oma juustesse kauneid mustreid pügada. Hair tattoo pole üksnes lõikus, vaid see on erilise imago ja elustiiliga inimeste väljendusviis. Kuna tegemist on spetsiifilise lõikusega, eeldab see vajalike tööriistade olemasolu ja juuksurit, kellel selles vallas kogemusi ja oskusi on.Pööriste ja looklevate joontega mustrid, jalgpalli karakteristika, unikaalsed märgid ja sümbolid on märksõnad, mida tattoode juures armastatakse. Julget katsetamist uute mustritega!

 

PÜSILAKK – KÜÜNED KAUNIKS KUNI VIIEKS NÄDALAKS!  vt.HINNAKIRI

 • Uusim saavutus naturaalsetele küüntele.
 • See on paradiis klassikalise maniküüri pooldajatele.
 • Paljud on unistanud küünelakist, mis püsib nädalaid- siin see on!
 • See on uusim UV tehnoloogia
 • Küünelakk, mis ei kooru maha ja püsib 3-5 nädalat
 • LED lamp tagab EKSTRA kiire kuivamise
 • Ei kaota läiget
 • Õhuke küünelakikiht kaitseb ja tugevdab küüne pinda

 

INOA TEHNOLOOGIA – see on õlil põhinev transportainete süsteem, mis muudab värvi optimaalselt tõhusaks ja aitab säilitada juuksepinna loomulikku kaitsekihti. Iga värvimise korraga muutuvad juuksed üha paremini kaitstuks. Tulemus: lummavalt särav, suurepäraselt ühtlane ja ebatavaliselt vastupidav juuksevärv.

 • LÕHNATU, AMMONIAAGIVABA
 • PEANAHA OPTIMAALNE HEAOLU
 • JUUKSEID OPTIMAALSELT SÄÄSTEV TOIME
 • LÕPUTUD VÄRVIMISVÕIMALUSED. KÜTKESTAV SÄRA
 • KATAB HALLID JUUKSED KUNI 100%

 

 

 

 

 

 

 

AQUA VITAL – eksklusiivne näohooldus ultraheliga.

Anesi Aqua Vital kompleksne ultrahelihooldus ja naha sügavpuhastus sobib erinevatele nahatüüpidele ja mitmesuguste probleemide korral. Suurepärased tulemused on saadud naha sügavpuhastuses, akne ravis ning samuti stressis, vananeva naha korral. Parima tulemuse tagab Anesi Aqua Vital hoolduse läbiviimine kuurina, mis koosneb 5 – 10 protseduurist, olenevalt naha olukorrast. Kuid ka ühekordne protseduur annab silmnähtavad tulemused. Naha puhastamine on mittetraumeeriv ja võrreldes klassikalise mehaanilise näopuhastusega efektiivsem.

 

UUS HOOLDUS- JA VIIMISTLUSVAHENDITE SARI „KEVIN.MURPHY“.

Kevin Murphy – rahvusvaheliselt üks enim hinnatud ja nõutumaid juuksestiliste on sündinud Austraalias, Melbourne`is.

KEVIN.MURPHY `is hoolitakse keskkonnast ja ohtlike kliimamuutuste tõsidusest ja kasutatakse looduses lagunevaid ja taastuvaid koostisaineid. Pakendid on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest.

Teatud osa KEVIN.MURPHY toodete müügist läheb annetuse näol Kliima Projektile-Austraalia. Ostes ja tarbides KEVIN.MURPHY tooteid, toetate ka teie maailma ökoloogilise jalajälje vähendamist.

Hoolikalt segatud koostisained KEVIN. MURPHY toodetes aitavad taastada ja parandada kahjustatud juukseid. Antioksüdandid ja põletikuvastased koostisosad, mis on kantud juustele ja peanahale imenduvad kergesti ja kiirelt rakkudesse.

Austraalia kakadu ploom-maailma võimsaim antioksüdant, on põhikomponent KEVIN.MURPHY toodete koostises. Looduslikult Austraalia vihmametsadest korjatud, kakadu ploom sisaldab rohkem kui 50 korda C-vitamiini, kui senini tuntud taimedest leitud on. Samuti Austraalia vihmametsadest pärit, kõrge antioksüdantide sisaldusega wattle seeme ja kõrbe laimi ekstrakt, on spetsiaalselt valitud KEVIN.MURPHY toodetesse nende toiteväärtuse ja taastava mõju tõttu.

KEVIN.MURPHY toodetes kasutatakse ka vitamiinide estreid, mis on paremini kahjustusi ennetavad, kui traditsioonilised meetodid. Eeterlikud õlid niisutavad, parandavad ja taaselustavad-toetavad terve raku uuenemist ja kasvamist sealt, kus juus sünnib.

 

 MARY COHR

Mary Cohr on prantsuse professionaalne kosmeetikasasri, mille hooldused pakuvad puhta looduse jõudu sinu naha plu jaoks. Sari põhineb aroomiteraapial ning kätkeb endas harmoonilist kooskõla puhta looduse ja teaduse vahel. Valitud on kom eeterlikku õli (lavendel,rosmarijn ja salvei),mis on ideaalne kooslus siga naha vajadusi slims pidades. Mary Cohr’i tipptoode Essences Vitales sisaldabki nerd kolme eeterlikku õli,mis on lisatud rasva rasvaseks jätva cli asemen hüdrogeeli,mis teen selle toute kordi paremus imenduvaks. Surt populaarsust on kogunud brändi aparaadihooldused Catio Vital ja Catiolift, mis tagavad nahale tõelise uuenemise,läbi topelt ionisatsiooni ning mikrovereringe ning lihaste stimultsiooni kaudu.