enetfiru

Uus hooldus- ja viimistlusvahendite sari „Kevin.Murphy“.

Kevin Murphy – rahvusvaheliselt üks enim hinnatud ja nõutumaid juuksestiliste on sündinud Austraalias, Melbourne`is.

KEVIN.MURPHY `is hoolitakse keskkonnast ja ohtlike kliimamuutuste tõsidusest ja kasutatakse looduses lagunevaid ja taastuvaid koostisaineid. Pakendid on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest.

Teatud osa KEVIN.MURPHY toodete müügist läheb annetuse näol Kliima Projektile-Austraalia. Ostes ja tarbides KEVIN.MURPHY tooteid, toetate ka teie maailma ökoloogilise jalajälje vähendamist.

Hoolikalt segatud koostisained KEVIN. MURPHY toodetes aitavad taastada ja parandada kahjustatud juukseid. Antioksüdandid ja põletikuvastased koostisosad, mis on kantud juustele ja peanahale imenduvad kergesti ja kiirelt rakkudesse.

Austraalia kakadu ploom-maailma võimsaim antioksüdant, on põhikomponent KEVIN.MURPHY toodete koostises. Looduslikult Austraalia vihmametsadest korjatud, kakadu ploom sisaldab rohkem kui 50 korda C-vitamiini, kui senini tuntud taimedest leitud on. Samuti Austraalia vihmametsadest pärit, kõrge antioksüdantide sisaldusega wattle seeme ja kõrbe laimi ekstrakt, on spetsiaalselt valitud KEVIN.MURPHY toodetesse nende toiteväärtuse ja taastava mõju tõttu.

KEVIN.MURPHY toodetes kasutatakse ka vitamiinide estreid, mis on paremini kahjustusi ennetavad, kui traditsioonilised meetodid. Eeterlikud õlid niisutavad, parandavad ja taaselustavad-toetavad terve raku uuenemist ja kasvamist sealt, kus juus sünnib.